Projektijuhi asetäitja ja tuumikmeeskond valitud!

Peatselt teist tegevusaastat alustav projekt “Salliv kool”, mis keskendub ideaalse koolikeskonna loomisele, teeb usinalt ettevalmistusi. Seades eesmärgiks muuta “Salliva kooli” algatus veelgi jätkusuutlikumaks, moodustati projektile struktureeritud meeskond. Projektijuht Eleri Pilliroog otsis enda kõrvale inimest, kes aitaks teda tööülesannetes, õpiks ning omandaks järgneva aastaga valmisoleku võtta tulevikus projektijuhtimine üle. Kõikide kandidaatide seas jäi Niinepuu silma kui avatud, sõbralik, julge ja positiivne isiksus. Ta õpib Tallinna Ülikoolis õigusteadust ning samuti on tal suur vabatahtliku töö kogemus. Marijell on ka varasemalt “Salliva kooli” tegemistes kaasa löönud, olles siis Valgamaa foorumalaua korraldusmeeskonnas.

“Keegi meist ei taha ega soovi olla kiusatav. Seetõttu tuleb juba varakult luua kõigile keskkond, kus nad sooviksid ja tahaksid viibida sellisena, nagu nad on. Keskkond, kus me ei vaata teise peale viltu või ei ütle halvasti, veel hullemas olukorras – lööks, vaid aktsepteeriksime neid sellistena nagu nad on. Kõik me soovime olla tahetud ja austatud,” sõnas värske projektijuhi asetäitja Marijell.

.13833101_1240016859365077_481927998_o

Lisaks projektijuhi asetäitjale on paika pandud ka projekti tuumikmeeskond. Kommunikatsioonijuht on Dauri Paškovski, vabatahtlike koordinaator on Laura Raag, koolivõrgu koordinaatorid on Krõõt Arro ja Mari Kongi, logistikajuht on Martin Olesk, programmijuht on Kärt Hennoste, turundust juhib Greetel Kala ning IT/graafilist disaini juhib Joosep Kään.

„Esimene aasta sai edukalt korda saadetud, kuid, et meie sõnum jõuaks suurema sihtgrupini on vaja arengut veelgi rohkem toetada. Suur eeltöö vajab praktilist poolt, milleks on noorte enda ideede realiseerimine tänu “Salliv kooli” toetusele. Toeks on kokku pandud entuasistlik meeskonna, kes aitab noorte eesmärgid teostada,” sõnab projektijuht Eleri Pilliroog.

15. augustil toimub “Salliva kooli” ideepank, kuhu on kutsutud kõik senised koostööpartnerid, vana ning uus projektimeeskond, et otsida projektile veel paremaid ja noorte tähelepanu tõmbavaid väljundeid.

Lisainfo:
Eleri Pilliroog
Salliv Kool projektijuht
eleri.pilliroog@opilasliit.ee
(+372) 5688 4662